Michał Żmijewski

Michał Żmijewski

Adwokat

Absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Od 2006 roku w stałej współpracy z renomowanymi kancelariami adwokackimi działającymi w województwie łódzkim oraz na terenie całego kraju. Od 2011 roku in-house świadczący pomoc prawną na rzecz spółki kapitałowej o znaczącej pozycji rynkowej w segmencie TSL. Bogata praktyka na polu stosowania prawa, ze szczególnym uwzględnieniem szerokopojętej problematyki prawa cywilnego i gospodarczego. Specjalista z zakresu prawa przewozowego oraz prawa ochrony konkurencji i konsumentów. Prywatnie entuzjasta nowych technologii i posiadacz wielu nietypowych zainteresowań.

Adam Piątowski

Aplikant adwokacki

Absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W 2014 ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie w Maastricht w Holandii, zdobywając tytuł Magistra Prawa Europejskiego (L.L.M) oraz specjalistyczną wiedzę w zakresie europejskiego prawa spółek i polityki konkurencji Unii Europejskiej. Prywatnie pasjonat płetwonurkowania - Divemaster.

Ewelina Witmajer

Aplikant adwokacki

Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Członek Towarzystwa Akademickiego Instytutu Allerhanda w Warszawie. Organizatorka nieodpłatnego poradnictwa prawnego dla najuboższych mieszkańców Łodzi. Specjalista z zakresu prawa spółek handlowych i bieżącej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych.

Dawid Zakrzewski

Prawnik

Student wydziału prawa Uniwersytetu Łódzkiego. Specjalizuje się w windykacji należności, ze szczególnym uwzględnieniem elektronicznego postępowania upominawczego („e-sąd”).

Zainteresowania zawodowe obejmują również problematykę prawa karnego materialnego oraz postępowania karnego.